KSTL TS-300 Slunečník závěsný hliníkový 300 cm, světle hnědý

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

• kvalita zpracování, překvapilo by mě, kdyby vydržel déle jak jednu sezónu (ale za tu cenu....)

rychlé vyřízení

• levný, uvidíme jak kvalitní. Snad vydrží aspoň sezonu
    • slunečník přišel s prasklým zarážecím plastovým kroužkem, ale drží. Omotal jsem izolepou, tak snad vydrží
    • malá polohovatelná výška - cca 10cm. Chtěl jsem nad vířivku, takže jsem potřeboval co nejnižší. Vyřešeno uříznutím spodní zarážecí tyčky v trubce stojanu. Tím pádem jsem dostal slunečník cca o 30cm níž na potřebnou výšku - i líp drží :-)

"za relativně málo peněz, hodně muziky" (doufam) :-)

Produkt nemá žádné parametry.

• Klikové otvírání
  • S držadlem pro nastavení výšky a sklonu
  • Lehká a stabilní hliníková konstrukce
  • Potah vyroben z polyesteru
  • Se 6 zachycenými příčkami pro vysokou stabilitu
  • Pohodlné otevírání a zavírání pomoci kliky
  • S křížovým stojanem pro bezpečné upevnění ( pomoci běžných betonových dlaždic - nejsou součástí dodávky )
  • Rozměry slunečníku: cca Ø 3 m x výška 2,4 m
  • Barva: světle hnědý

rychlé vyřízení

• levný, uvidíme jak kvalitní. Snad vydrží aspoň sezonu

"za relativně málo peněz, hodně muziky" (doufam) :-)